Webinars

 15.02.2017 19:00

Zarabianie na rynku finansowym

Na rynkach finansowych, aby móc zarobić pieniądze, ważna jest przewaga nad innymi uczestnikami. Tylko świadomość jak i zarówno wiedza w jaki sposób działają pozostali uczestnicy rynków kapitałowych jest nam w stanie zapewnić pierwsze kroki w zdobyciu bezcennej przewagi. Trzeba jednak również pamiętać ze nie celem każdego jest zarobek, często jest to mocno przemyślany akt służący jedynie do zabezpieczenia. W pierwszym webinarze dowiesz się dokładnie kim są Twoi przeciwnicy oraz przed jakimi pułapkami musisz się strzec pod czas Twojej obecności na rynku.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR
 22.02.2017 19:00

Tajniki zastosowania analizy technicznej i fundamentalnej

Już zarówno słyszałeś wiele tez na temat analizy technicznej jak i zarówno fundamentalnej. Każda z nich niesie ze sobą wiele zalet jak i zarówno wad. Na tym webinarze dowiesz się ze te dwie odrębne od siebie analizy na poszczególnych interwałach bardzo mocno się uzupełniają co jest kolejny krokiem, aby zdobyć większą przewagę na rynku. Dowiesz się również kilka rożnych technik stosowania zleceń zabezpieczających którymi są stop loss.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR
 01.03.2017 19:00

Sygnały generowane przez rynek

Istnieje wiele możliwych sposobów interpretacji wykresów jak i zarówno ich czytania. Głównym narzędziem tradera jest obiektywność oraz prawidłowa interpretacja wiadomości ekonomicznych, politycznych w nawiązaniu do szukania sygnałów na samym czystym wykresie. Na 3 webinarze z cyklu otrzymasz wiedzę, która umożliwi Ci całkiem obiektywne spojrzenie na czysty wykres co spowoduje, że zdecydowanie precyzyjniej dokonasz transakcji.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR
 08.03.2017 19:00

Budowa własnego systemu

W ostatnim webinarze tego cyklu nawiążemy do wszystkich wcześniej wspomnianych tematów, poukładamy wszystko w jeden system oraz zbudujemy warsztat pracy. Dowiesz się kiedy warto korzystać ze wskaźników, a kiedy one mogą wprowadzić Cię jedynie w błąd. Patryk Krupiński przedstawi Ci kompletny warsztat pracy od strony technicznej jakim posługują się na co dzień zawodowi traderzy.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR